fbpx
Batuudid

Batuutide rent ja müük

NB! SÜGIS- JA TALVE PERIOODIL ON KÕIK MEIE RENDI BATUUDID -20% SOODSAMAD!

 

Meie missiooniks on klientidele meeldejäävate ja lõbusate elamuste pakkumine. Pakume oma klientidele võimalust rentida erinevateks üritusteks ja tähtpäevadeks batuute (sünnipäevad, lastepeod, era- ja firmapeod, väliüritused, festivalid, kontserdid jne). Meil on Järvamaa ja Kesk-Eesti suurim atraktsioonide rendipunkt ning me täiendame igal aastal oma tootevalikut.

Kõik meie batuudid on terved, vastavad kehtestatud nõuetele ja on hoolikalt peale iga kasutust puhastatud. Amortiseerunud batuute me välja ei rendi.

Meie tootevalikust leiab nii suured kui ka väiksemad batuudid. Suuremad batuudid sobivad hästi suurüritustele kui ka suuremasse koduhoovi. Väiksemad batuudid sobivad hästi kodukasutuseks, näiteks laste sünnipäevadele ja teistele üritustele.

Meie batuudid on kvaliteetsed ja vastupidavad ning mahuvad üldjuhul igasse koduaeda ja nende ülespanek võtab vaid mõne hetke. Täispuhutavad batuudid on õige kasutamise korral väga ohutud ja suurt rõõmu pakkuvad!

Samuti pakume ka erinevaid atraktsioone- ja batuute müügiks. Meie tootevalikust leiab suuremaid ja väiksemaid pvc õhkbatuute, kui ka kodukasutuseks mõeldud kergbatuute. Tootjate laos on tuhendeid erinevaid batuute- ja atraktsioon (Minions, Käsnakalle, Mickey, Peppa pig, Masha ja karu, Käpa patrull, Kalapoeg nemo, Lumekuninganna, Rapuntsel, Printsessi ja draakoni lossid jpm).

Küsige pakkumist juba täna, leiame just Teile ja Teie lastele parima lahenduse!